Bezplatná linka: 800 444 488 |  Recepce: 476 453 225 |  Dispečink: 476 453 240 

Technické služby města Mostu a.s.

TS (Velebudice): 0.4 °C | Aquadrom (Topolová): 3.2 °C | Hřbitov: 4.2 °C

Aktuálně


Aquadrom

aktualizováno dne 21.9.2018 (7:01)

VÁŽENÍ PŘÍZNIVCI AQUADROMU,

PLÁNOVANÁ ODSTÁVKA BAZÉNOVÉ HALY SE Z DŮVODU KOMPLIKACÍ PŘI REALIZACI INVESTIČNÍ AKCE PRODLUŽUJE.

PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE BYCHOM PROVOZ VNITŘNÍ HALY NAJELI OD 1.10.2018. K UVEDENÉMU DATU TAKÉ OTEVŘE ZREKONSTRUOVANÉ MASÁŽNÍ STUDIO NOVÝ MASÉR, PAN JIŘÍ JAHN (www.mostmasaze.cz).

PODLE POČASÍ JSOU VÁM STÁLE K DISPOZICI VENKOVNÍ BAZÉNY, VODA JE SICE STUDENĚJŠÍ - KOLEM 20°C, ALE PŘI SLUNEČNÉM POČASÍ TO JEŠTĚ STÁLE JDE.

AKTUÁLNÍ INFORMACE VÁM POSKYTNEME NA TEL.: 476 127 842


Děkujeme za pochopení.


Pro případné změny termínu otevření sledujte www.aquadrom.cz


Omezení parkovací kapacity rekreačního areálu Matylda o víkendu 1. a 2. září

aktualizováno dne 25.8.2018 (8:15)

Technické služby města Mostu upozorňují všechny obyvatele města na omezení parkovací kapacity rekreačního areálu Matylda o víkendu 1. a 2. září.

Důvodem je konání tří sportovních akcí, jejichž účastníci a návštěvníci budou využívat k odstavení vozidel právě parkovacích ploch Matyldy.

Areál je otevřený veřejnosti, k dopravě na místo však doporučujeme využít autobusů MHD.

Děkujeme za pochopení, těšíme se Vaši návštěvu.

Mapa parkování ke stažení zde.

mapa-parkovani-matylda-akce


O prvním zářijovém víkendu Matylda nabídne zázemí návštěvníkům tří velkých sportovních akcí

aktualizováno dne 25.8.2018 (8:11)

Rekreační areál Matylda projde první zářijový víkend zátěžovým testem. Nabídne totiž zázemí návštěvníkům tří velkých sportovních akcí. Autodrom v těsném sousedství Matyldy hostí ve dnech 1. a 2. září 26. ročník evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix, samotný rekreační areál přivítá v sobotu 1. září účastníky a doprovod 3. ročníku Gigathlon Czech Republic a v neděli 2. září účastníky 5. ročníku mistrovství ČR v silničním vytrvalostním závodu na in-line bruslích Open Vršanská uhelná maraton.

Technické služby města Mostu, ktré areál Matyldy provozují, očekávají o víkendu návštěvu tisíců závodníků, doprovodných týmů, fanoušků a diváků.

„Vyhradíme dostatečné plochy pro parkování vozidel a početný pořadatelský tým tak, aby se vše zvládlo bez problémů a chaosu. Pochopitelně – zejména v sobotu – půjde o výrazný přetlak návštěvníků areálu Matyldy. Prosíme proto obyvatele okolních domů o trpělivost a shovívavost. Samotné návštěvníky pak o ukázněnost a disciplínu. Je třeba, aby striktně dodržovali pokyny pořadatelů. Jen tak se dá zabránit případným komplikacím,“ apeluje na všechny, kteří na Matyldu dorazí, ředitel technických služeb Pavel Hlaváček.

Za stání vozidel na zpevněné asfaltové ploše za kruhovým objezdem vedle příjezdové cesty na Matyldu se parkovné nevybírá, parkovací plochy v samotném areálu Matyldy jsou zpoplatněny.

Czech Truck Prix navštěvují každoročně desítky tisíc fanoušků motoristického sportu z České republiky i řady evropských a mimoevropských zemí. Matylda jim poskytne část parkovacích ploch, k dispozici mají i parkoviště na diváckém svahu autodromu. „Navazujeme na spolupráci s technickými službami, která se nám osvědčila už při dubnové premiéře šampionátu ADAC GT Masters. Je to pomoc, jež nám organizačně i kapacitně výrazně pomůže. Stejně jako v dubnu se autodrom postará o organizaci akce, technické služby zajistí parkovací plochu, tábořiště, provoz WC, umýváren a úklid odpadů v areálu Matyldy,“ vysvětlil výkonný ředitel společnosti AUTODROM MOST Ivo Diviš.

Gigathlon je závod jednotlivců, dvoučlenných a pětičlenných týmů v pěti disciplínách (plavání, silniční kolo, horské kolo, In-line brusle, běh) především pro amatérské sportovce. Letošní účast bude rekordní, zatím se přihlásilo 464 mužů a žen. Po dvou letech, kdy měl závod zázemí v okolí jihočeského jezera Lipno, se přesouvá na sever Čech. Kromě mostecké Matyldy bude sportovce hostit také areál vodních sportů v Račicích na Litoměřicku.

Vedle hlavního vytrvalostního závodu na 42 kilometrů kolem vodní nádrže Matylda mistrovství Open Vršanská uhelná maraton zahrnuje i závod na 12 kilometrů Mosteckej tucet a dětské závody v délce 500 až 3 000 metrů. Návštěvníci se mohou těšit také na promo akci Českého svazu kolečkového bruslení (ČSKB). Vyslechnou si informace o bezpečnosti, mohou se zúčastnit zdarma výuky bruslení, pro děti budou připraveny soutěže.Plánovaná odstávka Aquadromu

aktualizováno dne 15.5.2018 (11:57)

Od pátku 1.6.2018 začíná dlouho plánovaná odstávka Aquadromu.
Mimo provoz budou kryté bazény, sauna a solárium.

Odstávka potrvá 3. Měsíce, takže otevřeno budeme mít až na začátku září.

Podle počasí vám budou k dispozici venkovní bazény. Na bazénové hale se bude provádět výměna dlažby, takže při návštěvě fitness, kosmetiky a pediúry, masáží a cvičného bazénu je zapotřebí počítat se zvýšenou hlučností a prašností.

O provozu uvedených služeb se ale raději předem informujte.

Děkujeme za pochopení.


Svoz zeleného bioodpadu v Mostě

aktualizováno dne 20.3.2018 (6:52)

Od 2. dubna 2018 opět začne pravidelný svoz bioodpadu. Svoz bude prováděn stejným způsobem jako v loňském roce. Tzn. svoz nádob o objemu 1100 litrů bude každý týden v pondělí a svoz nádob o objemu 240 litrů bude v dalších pracovních dnech sudých týdnů. Svážené oblasti v jednotlivých dnech týdne zůstávají stejné jako v roce 2017.

Přehled svozových oblastí a frekvence svozu viz Harmonogram
Pravidelný svoz bude realizován v měsících duben až listopad. Budeme pokračovat i v měsíci prosinci, ale s omezením na jeden vývoz v měsíci v daném termínu.

Nádoby na bioodpad:
Jsou prezentovány jako bionádoby. Jsou bočně perforovány,  s mřížkou na dně nádoby, těsněním víka a tak by neměla hrozit nežádoucí doprovodná negativa např. hniloba, zápach, plísně atd.). Na každé nádobě bude nalepena samolepa (viz níže). Graficky je na samolepě znázorněno, co do nádoby patří a co ne.Žádáme občany o dodržování pokynů na svozových nádobách. Je to svoz využitelné složky komunálního odpadu, který je možno dále zpracovat a využít. Je to další krok k omezení ukládky odpadů na skládky.

Co do popelnice PATŘÍ: Veškerý biologicky rozložitelný odpad z kuchyně (slupky, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky brambor, zeleniny, ovoce, zbytky jídla, zbylé kousky pečiva, skořápky z vajec, skořápky z ořechů, pecky z ovoce, dřevěný popel, tráva, listí, rostliny, zemina, papírové obaly na vajíčka, roztrhané na kousky, použité papírové kapesníčky, zbytky nehtů, vlasů a vousů).

Co do popelnice NEPATŘÍ: Maso, kosti, mastné pokrmy, cizorodé látky a komodity - sklo, papír, plast, tetrapaky, kovy, sáčky z vysavačů, umělé hmoty všeho druhu, popel z briket, uhlí, barevné časopisy, smetky ze silnic, oleje, baterie, zbytky barev a laků, uhynulá zvířata, léky, pleny.


Strojní čištění komunikací

aktualizováno dne 12.3.2018 (17:49)

Na základě povinnosti vyplývající ze zákona č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonu, ve znění pozdějších předpisů, přichází jako každý rok v tuto dobu po zimní údržbě - strojní čištění komunikací na teritoriu města Mostu. Na základě pověření od správce komunikací službu zajištují Technické služby města Mostu a.s.

Tato služba je dle harmonogramu rozložena na období od 3.4.2018 do 11.5.2018.

Přesný harmonogram je umístěn na našich stránkách viz odkaz zde.


Projekty EU

aktualizováno dne 30.1.2018 (14:35)

V rámci zlepšení služeb pro občany města úspěšně zažádala naše společnost o finanční podporu z dotačních titulů EU určených pro zlepšení systému odděleného sběru odpadu.

Záměrem byla kompletní změna svozu bioodpadu v Mostě.

Finanční prostředky byly použity pro nákup plastových nádob na bioodpad velikosti 240 a 1100 litrů a svozový prostředek pro tento druh odpadu. Více viz: PROJEKTY EU


Harmonogram svozu komunálního odpadu 2018

aktualizováno dne 16.1.2018 (15:10)

Byl zveřejněn Harmonogram svozu komunálního odpadu. Ke stažení zde: Svoz 2018


Bezplatná linka - zkvalitnění služeb

aktualizováno dne 15.3.2017 (7:36)

V rámci zkvalitnění služeb souvisejících s řešením nahlášených podnětů na bezplatnou linku Technických služeb města Mostu a.s., budou nyní hovory uskutečněné na linku 800 444 488 automaticky přesměrovány na záznamník, kde mají občané města Mostu možnost zanechat přesné znění svého podnětu. Díky této změně očekáváme snížení prodlevy předání podnětu na kompetentní oddělení a tím pádem rychlejší vyřešení nahlášených závad či připomínek občany města Mostu. Pro nahlášení závad lze také využít i náš online formulář, který naleznete na https://www.tsmost.cz/hlaseni-zavady


Publicita podpořených pracovních míst

aktualizováno dne 19.10.2016 (13:19)

Společnost Technické služby města Mostu a.s. zaměstnala v rámci národních individuálních projektů uchazeče o zaměstnání z Úřadu práce v Mostě. Projekty Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti byly realizované z úrovně Ministerstva práce a sociálních věcí. Finanční prostředky určené na podporu pracovních míst v rámci VPP, jsou spolufinancovány z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky a to v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

V období duben 2012 až říjen 2015 v rámci projektu MOA-VN-32/2015 bylo v Technických službách města Mostu v rámci projektu podpořeno 6 pracovních míst na VPP.

V období duben 2015 až říjen 2015 jsme díky dohodám MOA-VN-47/2015 a MOA-VN-36/2015 zaměstnali čtyři předáky dělníků pro čištění města.

V období od 1.11.2015 do 31.3.2016 v rámci projektu MOA-VN-46/2015 byla podpořena 2 pracovní místa dělník pro čištění a údržbu města. Spolupráce s úřadem práce zvyšuje úroveň zaměstnanosti v okrese Most.

V období od 1.7.2015 do 31.3.2016 (číslo dohody MOA-SF-347/2015) bylo u zaměstnavatele Technické služby města Mostu a.s.  v rámci projektu podpořeno 1 vyhrazené pracovní místo na SÚPM.

MOA-VN-32-2015
MOA-VN-36-2015
MOA-VN-46-2015
MOA-VN-47-2015
MOA-SF-347-2015